| Marka | KINGSTON |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 1,02 TB |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Standart bağlantı | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Evet |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Donanım şifreleme | Hayır |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Okuma hızı, ortam | 14200 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 11000 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 2200000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 2150000 IOPS |
| Kontrolör tipi | SMI SM2508 |
| MTBF aralığı | 2000000 Saat |
| Güç tüketimi (maksimum) | 6,6 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,27 W |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2,3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Ağırlık | 7,3 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışabilir titreşim | 2,17 G |
| Çalışma engelleyici titreşim | 20 G |
| Dayanıklılık oranı | 1 PB |
| Garanti süresi | 5 Yıl |
| Ağırlık | 7,3 g |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Çalışabilir titreşim | 2,17 G |
| Çalışma engelleyici titreşim | 20 G |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Dayanıklılık oranı | 1 PB |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Derinlik | 2,3 mm |
| Donanım şifreleme | Hayır |
| Garanti süresi | 5 Yıl |
| Genişlik | 80 mm |
| Güç tüketimi (maksimum) | 6,6 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,27 W |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| Kontrolör tipi | SMI SM2508 |
| M.2 SSD boyutu | 2280 (22 x 80 mm) |
| Marka | KINGSTON |
| MTBF aralığı | 2000000 Saat |
| NVMe | Evet |
| Okuma hızı, ortam | 14200 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 2200000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 2150000 IOPS |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 1,02 TB |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Standart bağlantı | PCI Express 5.0 |
| Yazma hızı, ortam | 11000 MB/s |
| Yükseklik | 22 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 35.630,93 TL | 35.630,93 TL |
| 2 | 17.815,46 TL | 35.630,93 TL |
| 3 | 11.876,98 TL | 35.630,93 TL |
| 4 | 8.907,73 TL | 35.630,93 TL |
| 5 | 7.126,19 TL | 35.630,93 TL |
| 6 | 5.938,49 TL | 35.630,93 TL |
| 7 | 5.090,13 TL | 35.630,93 TL |
| 8 | 4.453,87 TL | 35.630,93 TL |
| 9 | 3.958,99 TL | 35.630,93 TL |
| 10 | 3.563,09 TL | 35.630,93 TL |
| 11 | 3.239,18 TL | 35.630,93 TL |
| 12 | 2.969,24 TL | 35.630,93 TL |









